Wczytuję dane...
Dlaczego TIVOLO?

 20 lata doświadczenia w produkcji programu ogrodowego 

 Już od 20 lat nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem pośród klientów z całej Europy.  Nasze wyroby można spotkać w Anglii, Niemczech, Francji, Dani, Holandii i Szwecji.

Początkowo skupieni byliśmy wyłącznie na rynku lokalnym i drobnej produkcji jednak skuteczne inwestycje umożliwiły nam rozwinięcie produkcji masowej nie tracąc przy tym ani trochę na jakości.
 

Dbamy o środowisko 

Ochrona środowiska naturalnego jest dla nas bardzo ważna. Rozumiejąc powiązanie produkcji architektury ogrodowej z wycinką drewna podejmujemy wiele inicjatyw polegających na zalesianiu. 

Firma Tivolo  nie akceptuje surowców niewiadomego pochodzenia oraz  z terenów dzikich. Całość wykorzystanych materiałów pochodzi z lasów posiadających certyfikaty zarządzania według zasad prawidłowego wykorzystywania surowców naturalnych.

 

Elastyczność zamówień

Kupując u nas masz pewność, że zamówiony towar idzie bezpośrednio od producenta co skutecznie skraca okres oczekiwania. Wykonujemy produkty w oparciu o uprzednią wycenę indywidualnych zamwień. Dzięki temu możesz dopasować produkt pod własne potrzeby w iestandardowych wymiarach!