loadingimg

Wczytuję dane...
Dlaczego My


 

20 lata doświadczenia w produkcji programu ogrodowego 

Nasza firma jest jednym z pierwszych producentów  programu ogrodowego w Polsce. Już od 20 lat nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem klientów z całej Europy  nasze wyroby można spotkać w ogrodach  Anglii, Niemiec, Francji, Dani , Holandii, Szwecji. Początkowo skupieni byliśmy wyłącznie na rynku lokalnym i drobnej produkcji jednak skuteczne inwestycje umożliwiły nam rozwinięcie produkcji masowej nie tracąc przy tym ani trochę na jakości. W  tym czasie dostaliśmy się do czołówki w obróbce, oraz impregnacji drewnianej architektury ogrodowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu produkty sprawdzone przez tysiące klientów w różnych krajach .


 

Dbamy o środowisko 

Ochrona środowiska naturalnego jest dla nas bardzo ważna. Zdajemy sobie sprawę, że w związku z naszą produkcją architektury ogrodowej przyczyniamy się do wycinki drewna. Dlatego też bierzemy udział w licznych przedsięwzięciach mających na celu zalesiania terenów po wyrębach. To również doskonały wybór z punktu widzenia środowiska, pod warunkiem jednak, że pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Firma Tivolo  nie akceptuje surowców niewiadomego pochodzenia oraz z terenów dziewiczych. Wszelkie drewno z jakiego produkowane są nasze wyroby pochodzi z lasów, które posiadają certyfikaty zarządzania według zasad prawidłowego wykorzystywania surowców naturalnych.

 

Expresowa dostawa

Kupując u nas masz pewność, że zamówiony towar idzie bezpośrednio od producenta co skutecznie skraca okres oczekiwania. Produkujemy towar, który sprzedajemy od ręki . Przeważająca większość naszych wyrobów takich jak pergole ogrodowe , płoty drewniane , stoły piknikowe , altany  jest gotowa do natychmiastowej wysyłki lub osobistego odbioru z naszego punktu w Bydgoszczy lub w siedzibie głównej znajdującej się w Zakrzewie . W  przypadku zamówień standardowych produktów  towar otrzymasz w ciągu 3-4 dni roboczych. W bardzo rzadkich przypadkach kiedy towar nie jest dostępny na magazynie lub wniesione są znaczne zmiany w projekcie prze klienta termin ustalimy z Tobą indywidualnie. Współpracują z nami liczne firmy kurierskie, prywatni przewoźnicy, posiadamy również szeroko rozwiniętą własną flotę pojazdów które non-stop krążą po kraju. Firma spedycyjna realizuje dostawy w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17.

NIE ZARABIAMY NA WYSYŁCE U NAS MASZ ZAWSZE GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY ZA DOSTAWĘ

 

Wszystkie produkty firmy Tivolo dostępne w sklepie www.ploty-pergole.pl